Piegāde

Piegāde Rīgā

Preču piegādes interneta veikals Rīgā realizē izmantojot savu kurjerdienestu, kā arī partneru loģistikas pakalpojumus. Preču saņēmšana interneta veikala birojā Rīgā, Pērnavas iela 42 ir bezmaksas. Piegāde Rīgā - 2.40 EUR, citur Latvijā - 3.60 EUR. 
Preču piegāde tiek veikta 2-3 darba dienu laikā, ja pasūtītā prece pieejama noliktavā.


                                           

Piegāde Latvijā

Preču piegāde Latvijā tiek realizēta izmantojot sadarbības partneru loģistikas pakalpojumus.

1. Piegādes adrese ir jānorāda pēc iespējas precīzi. Papildus informācija, piemēram,  kāpņu telpas numurs un dzīvokļa numurs (ja piegāde jāveic uz daudzdzīvokļu māju), ir nepieciešama, lai nodrošinātu piegādi paredzētajā laikā. Ja piegādes adrese ir norādīta kļūdaini vai nepilnīgi, norādītie piegādes termiņi var tikt pagarināti bez iepriekšēja brīdinājuma;

2. Jānorāda precīzs telefona numurs, uz kuru pasūtītājs ir sazvanāms norādītajos piegādes laikos. Parasti pirms piegādes kurjers sazinās ar pasūtītāju telefoniski, pārliecinoties, ka pasūtītājs atrodas norādītajā adresē un varēs pieņemt sev adresēto sūtījumu. Ja norādītais telefona numurs ir neprecīzs vai uz šo numuru pasūtītājs nav sazvanāms, norādītie piegādes termiņi var tikt pagarināti bez iepriekšēja brīdinājuma.

 3. Lielu izpārdošanas akciju laikā, piegādes termiņš var tikt pagarināts. Precīzāks piegādes termiņš šādā gadījumā ir norādīts e-pastā, kuru saņemat tiklīdz veicat pasūtījumu.

Piegādes cena 


Rīga- 2.40 EUR

Rīgas rajons-2.60 EUR

Citi rajoni- 3.60 EUR

Maksa par piegādi automātiski pievienojas pirkumam veicot pasūtījumu.

 


Sociālajos tīklosInstagramYoutubeDraugiem
Maksājumiskaidramastercardvisabank
Piegādepasts
phone27021447
addressPērnavas iela 42, Rīga