Par mums
SIA SPORTA PUNKTS LATVIJA ir ģimenes uzņēmums, kas dibināts 2007. gadā.
Sporta Punkts ir profesionāls, atbildīgs un uz klienta vajadzībām vērsts sporta preču tirgotājs un pakalpojumu sniedzējs, kurš ekskluzīvi pārvalda zīmolus, kas pasaulē pazīstami ar kvalitāti un uzticamību gan sportošanai, gan ikdienas vajadzībām. 

Mūsu darbs un aicinājums ir:
  • piedāvāt kvalitatīvus un inovatīvus sporta apgērbus, apavus un aksesuārus profesionāliem sportisitiem, amatieriem un aktīvās atpūtas cienītājiem:
  • nodrošināt individuālu servisu laikā un veikt kvalitatīvu sporta apģērbu apdruku, izšūšanas pakalpojumus;
  • neapstāties pie sasniegtā un nepārtraukti attīstīties jaunu mērķu sasniegšanai.

Pateicoties veiksmīgai sadarbībai ar pasaulē slaveniem sporta apģērbu ražotājiem, saviem klientiem piedāvājam ne tikai jaunākos un tehnoloģiski modernāķos ražojumus, bet spējam realizēt jebkuras klientu vēlmes. 

Ar lepnumu varam teikt, ka varam piedāvāt jebkuras Jūsu izvēlētās krāsas un modeļus sporta tērpiem un aksesuāriem. Mēs esam nākuši no sportistu vides un labi izprotam problēmas, ar kurām saskaras katrs aktīva dzīves veida cienītājs, tāpēc, veidojot piedāvājamo preču klāstu, pirmajā vietā liekam veselību, komfortu un stilu. Esam slavenās itāļu firmas Erreà, Japānas sporta apavu un apģērbu zīmola Mizuno, Polijā populārā olimpiešu zīmola 4F, kā arī visā Eiropā pazīstamā florbola zīmola EXEL oficiālie pārstāvji Baltijas valstīs.

Salīdzinoši īsā laikā esam atvēruši piecus veiksmīgi darbojošos veikalus Latvijā (Rīgā, Saldū, Talsos, Daugavpilī un Valmierā), kā arī savu pārstāvniecību Lietuvā (Šiauliai).

"Mēs esam par sportiskiem un veseliem cilvēkiem!"


Sociālajos tīklosInstagramYoutubeDraugiem
Maksājumiskaidramastercardvisabank
Piegādepasts
phone27021447
addressPērnavas iela 42, Rīga