Par mums

Vakances

SIA SPORTA PUNKTS LATVIJA ir ģimenes uzņēmums, kas dibināts 2007. gadā.
Sporta Punkts ir profesionāls, atbildīgs un uz klienta vajadzībām vērsts sporta preču tirgotājs un pakalpojumu sniedzējs, kurš ekskluzīvi pārvalda zīmolus, kas pasaulē pazīstami ar kvalitāti un uzticamību gan sportošanai, gan ikdienas vajadzībām. 

Mūsu darbs un aicinājums ir
•    piedāvāt kvalitatīvus un inovatīvus sporta apģērbus, apavus un aksesuārus profesionāliem sportistiem, amatieriem un visiem aktīvās atpūtas cienītājiem;
•    nodrošināt individuālu servisu laikā un veikt kvalitatīvu sporta apģērbu apdruku, izšūšanas pakalpojumus;
•    neapstāties pie sasniegtā un nepārtraukti attīstīties jaunu mērķu sasniegšanai

Pateicoties veiksmīgai sadarbībai ar pasaules slavu ieguvušiem sporta apģērbu ražotājiem, saviem klientiem piedāvājam ne tikai jaunākos un tehnoloģiski modernākos ražojumus, bet spējam realizēt arī jebkuras klientu vēlmes. 
Ar lepnumu varam teikt, ka varam piedāvāt jebkuras Jūsu izvēlētās krāsas un modeļus sporta tērpiem un aksesuāriem.

Mēs esam nākuši no sportistu vides un labi izprotam problēmas, ar kurām saskaras katrs aktīva dzīves veida cienītājs, tāpēc, veidojot piedāvājamo preču klāstu, pirmajā vietā liekam veselību, komfortu un stilu.

Esam slavenās itāļu firmas Erreà, Polijā populārā olimpiešu zīmola 4F, kā arī visā Eiropā pazīstamā florbola zīmola EXEL oficiālie pārstāvji Baltijas valstīs.

Salīdzinoši īsā laikā esam atvēruši četrus veiksmīgi darbojošos veikalus Latvijā (Rīgā, Saldū, Talsos un Daugavpilī), kā arī savu pārstāvniecību Lietuvā (Šiauliai).

"Ja rūpējaties par savu veselību un dzīvesprieku, sporta preču veikals SPORTA PUNKTS noteikti ir svarīgākais punkts jūsu pilsētā! :)"


Sociālajos tīklosDraugiemYoutube
Maksājumiskaidramastercardvisabank
Piegādepasts
phone27021447
addressPērnavas iela 42, Rīga