4F

4F ir sporta apģērbu modes ikona, kas ražo labākās kvalitātes sporta apģērbus un aksesuārus. Katra jaunā 4F kolekcija ir jauns krāsu un modeļu piedzīvojums, kas apmierinās arī Tavu gaumi.
Polijā dzimušais uzņēmums veiksmīgi darbojas ne tikai Polijas tirgū, bet arī konkurē ar vadošajiem sporta apģērbu ražotājiem visā Pasaulē. 4F produkciju izvēlās un novērtē gan profesionāli sportisti, gan cilvēki, kuri nodarbojas ar sportu prieka pēc.
Apvienojot savu pieredzi un dažādu sporta pārstāvju ieteikumus, kā arī klientu viedokli mēs radām unikālas sporta apģērbu kolekcijas- jebkurai sezonai un notikumam!

4F DZĪVO SPORTAM KATRU DIENU!Tehnoloģijas

Veidojot jaunus dizainus, 4F ne tikai seko līdzi jaunākajām modes tendencēm, bet arī pievērš uzmanību sporta zinātnei un tehnoloģijām, kuras izmantot apģērbos un aksesuāros. Zemāk varat iepazīties ar izmantotajām tehnoloģijām.

 AQUATECH – Maksimāla aizsardzība mainīgos laikapstāķļos. Šis audums ir veidots, izmantojot jaunākos tehnoloģiju sasniegumus un atklājumus. Tā unikālā struktūra neļauj vējam vai mitrumam tikt cauri audumam, ļaujot saglabāt komforta sajūtu. Tiek piedāvāti dažādi tehniskie parametri, sākot no 1000 līdz 15000mm H20/g/m2/24h.


HOLLOWTECH – Šis sintētiskais, poliestera audums ir veidots no multi-kanālu šķiedrām. Gaiss tiek dobjas šķiedrās un palīdz apģērbam veikt perfektu termo izolācijuMICRO-TECH – Šī unikālā mikrošķiedra saglabās viegluma un termo izolācijas īpašības Jūsu apģērbā. Īpašības tiek saglabātas pat pie augstas mitruma pakāpes.

 

ACS – Muguras daļas ventilācijas sistēma, kura palīdz ātrāk novadīt sviedrus un
nodrošina labāku gaisa cirkulāciju.

     

SOFT SHELL STRECH - Šis audums perfekti uztur siltumu un novada mitrumu. Vēl šo audumu raksturo ievērojams elastīgums, kurš palīdz saglabāt augstu komforta sajūtu.

    
 

DWR FINISHING – Izturīgs, ūdens necaurlaidīgs materiāls, kuru izmanto daudzos 4F apģērbos.
    
 


INNERTECH – Ar šīs tehnoloģijas palīdzību, lietus un vējš kļūst nenozīmīgs. Augstās kvalitātes membrāna pasargās no sliktiem laikapstāķļiem un novadīs mitrumu.

     
 


MICROTHERM – Jums patīk ziemas sports? Jums ļoti patiks šī tehnoloģija. Augstas kvalitātes, viegls trikotāžas apģērbs, kurš saglabās dabīgo ķermeņa temperatūru, pielāgosies laikapstāķļu izmaiņām.
     
 

WINDPILE – Elpojošs jaunās paaudzes materiāls, kurš nodrošina aizsardzību pret vēju un aukstumu, aktīvi reaģējot uz laikapstāķļu izmaiņām. Apģērbi un aksesuāri, kuri veidoti no šī materiāli, ir ļoti elastīgi un viegli lietojami, kā arī tos drīkst mazgāt veļasmašīnā.
     
 

ANTIBACTERIAL – Šī inovatīvā tehnoloģija nodrošinās kaut ko vairāk par vienkārši perfektu ventilāciju un efektīvu mitruma novadīšanu. Tā likvidēs baktērijas, kuras rodas fiziskas slodzes iespaidā. Higiēna ir izšķiroša, īpaši ekstrēmos laikapstāķļos.
     
 

DURALON – Unikāls izolācijas slānis no duralona pasargās no ūdens caurlaidības un ekstrēmiem laikapstāķļiem. Droši varam izmēģināt smagos laikapstāķļos.
     
 

NEO-DRY – Tehnoloģiski advancēta membrāna ļauj saglabāt sausu „mikroklimatu” zem ādas, arī ekstrēmos laikapstāķļos. Šīs materiāls pasargā no vēja, sniega, lietus un citām laikapstāķļu izmaiņām.
     
 

NEO-ACTIVE – Top termoveļas audums. Šī tehnoloģija palīdz saglabāt optimālu ķermeņa temperatūru, nezaudējot komfortu un kustību brīvību.
     
 


DRYCONTROL – Šī tehnoloģija ir augstas intensitātes treniņu cienītājiem, palīdz ātrāk novadīt sviedrus un saglabāt apģērbu maksimāli sausu.
     


Sociālajos tīklosInstagramYoutubeDraugiem
Maksājumiskaidramastercardvisabank
Piegādepasts
phone27021447
addressPērnavas iela 42, Rīga